BLOG - ZDJĘCIE W TLE (4)

Nowy zapach perfum wegańskich w wosku – Aeternum

Już jest! Nowy zapach wegańskich perfum w wosku

Aeternum to nowy zapach naszych wegańskich perfum w wosku. Kolejna perełka w aromatycznej kolekcji luksusowych produktów naturalnych w niezwykle atrakcyjnej cenie. Nowy zapach znajdziesz w naszym sklepie internetowym w zakładce: perfumy. Dlaczego warto je poznać? Przybliżymy nieco klimat nowych perfum.

Aeternum – bezkres zamknięty w uroczym szklanym słoiczku

Pomysł na nazwę wziął się za skojarzenia bezkresu i wieczności. Właśnie taki jest nowy zapach naszych wegańskich perfum – Aeternum.

Lekki i luksusowy, kojarzący się z rześkim porankiem nad morzem, podkreślony nutami kwiatowymi i drzewnymi. Gdy użyjesz perfum rano, będziesz czuć ich zapach przez cały dzień. Chociaż są to naprawdę intensywne doznania zapachowe, perfumy Arternum mają w sobie coś z lekkości.

Pierwszy skojarzenie? Perfumy wieczorowe, jednak wystarczy użyć ich ciągu dnia, by zrozumieć jak uniwersalny jest to zapach. Ta uniwersalność dotyczy również faktu, że Aeternum balansuje między żeńską a męską energią. Gdy użyje ich kobieta, od razu kojarzą się z kobiecością. Gdy użyje ich mężczyzna, podbijają jego męskość.

Skojarzenia dotyczące tego zapachu mogą być tak różne, że sprowadzające się do wcześniej wspomnianego bezkresu. Bez początku i bez końca. Bez odgórnie ustalonych kategorii.

Właśnie dlatego jest to zapach idealny dla ludzi, którzy nie lubią ograniczeń; z otwartością spoglądają na świat nie boją się wyzwań. Lubią pachnieć zdecydowanie, ale również tajemniczo. Niezbyt nachalnie. Wegańskie perfumy w wosku – Aeternum, doskonale wpiszą się właśnie w takie oczekiwania.

Skąd pomysł na nowy zapach wegańskich perfum Bosphaera?

Gdy wprowadziliśmy wegańskie perfumy w wosku na rynek, nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Odbiór klientów był dla nas niewiadomą. Zaryzykowaliśmy: z pasji do zapachów. Już na etapie premiery maseł do ciała usłyszeliśmy, że mamy nosa do zapachów. Premiera perfum tylko potwierdziła wcześniej przyznane nam miano.

Nasze perfumy są niezwykłe. Zupełnie inne, niż te dostępne w kategorii naturalnych perfum. Aromaty są nieoczywiste, zestawione ze sobą w taki sposób, aby przez cały okres użytkowania dostarczały nowych doznań zapachowych.

Z zapachem Aeternum będzie podobnie. Pozostawi po sobie charakterystyczną woń, którą nie sposób porównać z czymkolwiek innym. Będzie zagadką. Nawet po wypisaniu przez nas głównych nut zapachowych.

Jaśmin, bergamota, aksamitka, neroli, drzewo sandałowe, paczula i … cały bezkres tajemniczości.

Facebook
0